CZ-FLEET.INFO

České námořní síly

Czech
     

Hlavní stránka

Historie

Velitel

Vlajka a Státní znak

Válečné lodě

Morské bitvy


 

O České námořní síly

Námořních sil České republiky (Czech Česká republika Navy (CZN)) - jedna ze tří větví ozbrojených sil České republiky, spolu s armádou a letectvem. Navy Česká republika je unikátní v tom, že i přes nedostatek bezprostředních geografických hranic, se kterými Česká republika nebo moře. Nicméně, to je docela lhostejné prepyatstivie pro vlky na moři, stejně silně přispívá k zachování tajemství kolem tohoto ramene.

Přímo v České republice námořnictva, existuje několik typů příkazů: - Hladinová plavidla; - Ponorky; - Pobřežní raketové a dělostřelecké vojska.

Jak hladinových lodí a ponorek námořnictva Česká republika nejsou vybaveny jaderných elektráren. Zaměření nad vodou část vozového parku ČR je na torpédoborců a fregat, naváděné střely, se ponorka komponenta reprezentován jako konvenční konvenčními ponorkami a speciálních ponorkami.

Česká republika je jednou z mála zemí ve východní Evropě, ve kterém titul admirál flotily zachovány i po pádu komunistického režimu a přidělen k současnosti. V současné době je Česká republika pracuje na návrhu vlastních nejaderných letadlových lodí. Je plánováno vybudování alespoň dvě letadlové lodě.

 
     
     
About our site CZ-Fleet.info Feedback Form Terms of use :: CZ-FLEET.INFO